Week Eight schedule
FRIDAY'S GAMES
CLASS 7A
7A-CENTRAL
Cabot at Bryant
North Little Rock at FS Northside
FS Southside at LR Catholic
Conway at LR Central
7A-WEST
Rogers at Bentonville
Springdale at Fayetteville
Bentonville West at Rogers Heritage
Van Buren at Springdale Har-Ber
CLASS 6A
6A-EAST
West Memphis at Jacksonville
Searcy at Jonesboro
Sylvan Hills at Mountain Home
Marion at Pine Bluff
6A-WEST
Benton at Greenwood
Sheridan at Lake Hamilton
LR Hall at Russellville
El Dorado at Siloam Springs
CLASS 5A
5A-CENTRAL
Beebe at Maumelle
LR Parkview at Pulaski Academy
LR Fair at Watson Chapel
LR Christian at White Hall
5A-EAST
Blytheville at Batesville
Forrest City at Nettleton
Wynne at Paragould
Greene County Tech at Valley View
5A-SOUTH
Hope at Camden Fairview
De Queen at HS Lakeside
LR McClellan at Magnolia
Hot Springs at Texarkana
5A-WEST
Harrison at Alma
Greenbrier at Clarksville
Farmington at Huntsville
Vilonia at Morrilton
CLASS 4A
1-4A
Prairie Grove at Gentry
Green Forest at Gravette
Shiloh Christian at Lincoln
Berryville at Pea Ridge
2-4A
Riverview at Bald Knob
Lonoke at Central Arkansas Christian
Heber Springs at SS Batesville
Mills at Stuttgart
3-4A
Brookland at Cave City
Gosnell at Highland
Rivercrest at Jonesboro Westside
Trumann at Pocahontas
4-4A
Subiaco Academy at Dardanelle
Pottsville at Elkins
Waldron at Mena
Dover at Ozark
7-4A
Arkadelphia at Ashdown
Joe T. Robinson at Bauxite
Nashville at Benton Harmony Grove
Fountain Lake at Malvern
8-4A
DeWitt at Dumas
Crossett at Hamburg
Warren at Monticello
Helena-West Helena at Star City
CLASS 3A
1-3A
Charleston at Booneville
Cedarville at Greenland
Lamar at Mansfield
Paris at West Fork
2-3A
Harding Academy at Marshall
Mountain View at Melbourne
3-3A
Newport at Corning
Walnut Ridge at Harrisburg
Manila at Hoxie
Piggott at Osceola
4-3A
Mayflower at Atkins
Danville at Baptist Prep
Two Rivers at Jessieville
Glen Rose at Perryville
5-3A
Bismarck at Centerpoint
Camden Harmony Grove at Fouke
Smackover at Genoa Central
Prescott at Horatio
6-3A
Barton at Drew Central
McGehee at Palestine-Wheatley
Lake Village at Rison
CLASS 2A
3-2A
East Poinsett County at Cross County
Salem at McCrory
Midland at Rector
OPEN Marked Tree
4-2A
Mountainburg at Hackett
Lavaca at Hector
Johnson County Westside at Magazine
OPEN Western Yell County
5-2A
Conway Christian at Cutter Morning Star
Mountain Pine at England
Bigelow at Magnet Cove
Quitman at Poyen
6-2A
Clarendon at Carlisle
Hazen at Earle
Des Arc at Marianna
Brinkley at Marvell
7-2A
Lafayette County at Gurdon
Foreman at Mineral Springs
Dierks at Mount Ida
Spring Hill at Murfreesboro
8-2A
Hampton at Bearden
Junction City at Fordyce
NONCONFERENCE
Strong vs. Clinton (at LR Christian)
Parkers Chapel at PB Dollarway
Sports on 10/16/2018