CLASS 7A BOYS
Jacob Shiohira, Bentonville
Austin Salazar, Rogers High
Alex Battaglia, Bentonville
Austin Hunt, Bentonville
Taylor Bryant, Rogers High
Brendan Taylor, LR Catholic
Hector Ramos, Bentonville
Dino Andrade, Springdale Har-Ber
Colin O’Mara, LR Catholic
Dallin Fawcett, Springdale Har-Ber
Scott Foltz, Cabot
Ian Smith, Rogers High
Andrew Simpson, Rogers High
CLASS 6A BOYS
Grant Williams, Lake Hamilton
Elijah Knight, Russellville
Josh Kruse, Mountain Home
Daley Byrd, Mountain Home
Ben Ritcheson, Mountain Home
Lane Alexander, Mountain Home
Mason Rhodes, Russellville
Rhett Raibley, Searcy
Cain Farnam, Lake Hamilton
CLASS 5A BOYS
Daniel Evans, Shiloh Christian
Ben FIser, LR Christian
Danny Moss, Greene County Tech
Edgar Zamora, De Queen
River Gosvener, Huntsvile
William Goodrich, LR Christian
Zachary Rail, Vilonia
Elijah Reading, Harrison
Austin DeWitt, LR Christian
Justin Edwards, Greene County Tech
Heath Harding, Harrison
Tanner Hollister, Greene County Tech
Cameron Hankins, De Queen
CLASS 4A BOYS
Carter Shelton, Valley View
Carson Miller, Dover
Oliver Perez, Berryville
Jorge Garcia, Heber Springs
Andrew Powell, Heber Springs
Cody Fox, DeWitt
Brock Ballard, Heber Springs
Austin Schmidt, Heber Springs
Jacob Chisom, Monticello
Samuel Humphrey, Ozark
CLASS 3A BOYS
Tyler Webb, Melbourne
Zack McGinnis, LR Episcopal
Ben Goodnight, Elkins
Michael Harris, Elkins
Roland Hohnerlein, Elkins
Gary Smith, Genoa Central
Mark Dement, Paris
Conner Noland, LR Episcopal
Conner Daniel, Elkins
Bryce Hutchins, Melbourne
Hayden Thornton, Bismarck
CLASS 1A/2A BOYS
Bradley Porter, Caddo Hills
Cameron Johnson, Jasper
Liam McMahon, Haas Hall
Alex Henry, Acorn
James Whisenhunt, Caddo Hills
Nathan Andress, Eureka Springs
Jacob Roark, Concord
Martavious Johnson, Hughes
Sky Johnson, Acorn
Jake McClung, Eureka Springs
CLASS 7A GIRLS
Maggie Montoya, Rogers High
Morgan Spychalski, Bentonville
Elise Reina, Springdale Har-Ber
Rebekah Gibbons, Van Buren
Hannah Owen, Rogers Heritage
Melinda Murdock, Bryant
Kelsey Brown, Rogers Heritage
Deirdre Sheets, Rogers Heritage
Bethany King, Bentonville
Amanda Agana, Fayetteville
Lauren Harrell, Rogers High
Marlene Sheehan, Cabot
CLASS 6A GIRLS
Angel Crawford, Lake Hamilton
Adrienne McGooden, Siloam Springs
Kelsie Harris, Mountain Home
Sidney Avery, Siloam Springs
Abby Lynch, Lake Hamilton
Haven Stumon, Mountain Home
Lindsey Mills, Lake Hamilton
Cassidy Turner, Lake Hamilton
CLASS 5A GIRLS
Kyandra Chandler, Nettleton
Randi Ferguson, LR Christian
Emily Phillips, Huntsville
Erin Woodard, LR Christian
Madison Stave, Batesville
Haley Stotts, LR Christian
Hannah Fiser, LR Christian
Carley Brown, LR Christian
Tiffany Binam, Huntsville
CLASS 4A GIRLS
Sarah Claycomb, Monticello
Madison Fires, Heber Springs
Mary Simmons, Heber Springs
Mckenzie King, Batesville Southside
Cherysh Rone, Batesville Southside
Mallory Morris, Gentry
Natalie Flippo, Pea Ridge
Vanessa Parnell, Mena
Anna Reddell, Valley View
Jessica Weiss, Gosnell
CLASS 3A GIRLS
Hannah Holstein, Mansfield
Kaylin Turley, Harding Academy
Emily Gardner, Melbourne
Shelby Brokaw, Melbourne
Kristen Larkan, Greenland
Cassey Gay, Genoa Central
Layne Sargeson, Melbourne
Shelbie Byram, Melbourne
Meredith WIliams, Harding Academy
Amber Culwell, Rose Bud
Isabella Pitts, Elkins
CLASS 1A/2A GIRLS
Krysten Fagan, Acorn
Sydney Cowgill, Trinity Christian
Rachel Maddock, Haas Hall
Abby Holland, Magnet Cove
Jasmine Jackson, Acorn
Kaitlin Smith, Acorn
Shelby Gordon, Magazine
Jessie Powell, Sloan-Hendrix
Kaitlynn Ryan, Magazine